top of page
Jacqueline de Gouw
Schrijver
Register Vinoloog en Wijndocent
Meer acties
Profiel
Lid sinds: 10 okt 2025
Posts (30)
6 aug 2023 ∙ 1 min.
Wijncursus Gevorderden|SDEN2|€375,-
Wijncursus Gevorderden|SDEN2|€375. Deze wijncursus verdeeld over 5 dagen op SDEN 2 niveau leert je over de geschiedenis van wijn en hoe wijn gemaakt wordt. Daarnaast leer je wat de invloeden zijn tussen klimaat en bodemsoort. Je leert wijnetiketten beter te begrijpen en verschillen te ontdekken in druiven en regio’s. Tijdens de wijncursus van vijf avonden proeven we uitgebreid de belangrijkste wijnen (45) uit de verschillende regio’s. De wijncursus wordt afgesloten met een landelijk examen.
32
0
1
24 mei 2023 ∙ 1 min.
Spanje - Priorat DOQ
Een wijnreis naar Priorat, 1 van de oudste wijngebieden van Spanje. De bodem is heel bijzonder en vindt je nergens anders llicorella.
29
0
2
24 mei 2023 ∙ 1 min.
Spanje - Penedès - Cava
Cava, waar komt het vandaan en hoe wordt het gemaakt? Penedes in Spanje. We gaan op bezoek bij Cellers Carol Valles. 100% biologische Cava.
38
0
2
bottom of page
